Na této stránce bude zveřejněná veškerá má práce, o které si myslím, že si to alespoň trošku zaslouží.

Schémata zapojení - Tyto schémata vznikla při přípravě na praktickou maturitní zkoušku, třeba se někomu budou hodit. První schéma zapojení je pro asynchronní motor s kotvou kroužkovou, druhé slouží pro rozběh asynchronního motoru s kotvou kroužkovou pomocí Y/D s časovým relé.

Arduino Web kontroler - Slouží k ovládání zařízení prostřednictvím webového prohlížeče, vzniklo k "usnadnění" života. laughing

Arduino Web kontroler 2.0 - Ač se to zdá sebevíc nesmyslné, i mé projekty občas potřebují dobné vylepšení. Vylepšil jsem tedy Arduino Web kontroler tak, abych mohl být ještě línější než dosud laughinglaughinglaughing

MujDebian.cz - Web jsem spustil 28.12.2017, web je v současné době velmi prostý a obsahuje pouze pár návodů pro operační systém Debian. Do budoucna plánuju přidávat 2-3 články za měsíc, v plánu je také rubrika aktuality, která bude obsahovat články o pár slovech s podstatnými informaci o Debianu.

Astrotech - Astrotech.cz je web zaměřený na vědu, výzkum a technologie. V současné době čítá celkem 18 členů od majitele a správce webu přes šéfredaktora a redaktory až po fotografy, grafiky a IT techniky. I já se můžu pyšnit tím, že jsem členem této skvělé redakce, která dokazuje že když se chce, tak všechno jde!